Образование:
  • 1996 г. Софийски университет „Св. Климент Охридски“ - София
Професионален опит:
  • 07.07.1997 г. – 17.04.2006 г. – следовател в Столична следствена служба;
  • 17.04.2006 г. – 22.06.2015 г. - прокурор в Софийска районна прокуратура;
  • 22.06.2015 г. – 17.01.2018 г. – следовател в Национална следствена служба;
  • 18.01.2018 г. – заместник-директор на Националната следствена служба.
Допълнителни умения, знания и постижения:
  • 13.11.2008 г. - 14.11.2008 г. - Правосъдието в дигиталната ера, Фондация Право и интернет Фондации, гр.Варна, участник.